Мотоциклicт,рухаючись зi стану спокою,за 10 секунд прoïхав 100 м. Знайти прискорення його руху


Ответы на вопрос

Отвечает Диасамидзе Тимур.

Ответ:

Прискорення мотоцикліста дорівнює 1 м/с².

Объяснение:

Щоб знайти прискорення мотоцикліста, нам потрібно знати зміну його швидкості і час, за який ця зміна відбулася. За умовою, мотоцикліст рухався зі стану спокою, тому його початкова швидкість дорівнює 0 м/с. Кінцева швидкість може бути знайдена з формули швидкості:

v = d/t

де v - швидкість, d - відстань, t - час.

Замінивши відомі значення, ми отримаємо:

v = 100 м / 10 с = 10 м/с

Отже, зміна швидкості дорівнює 10 м/с - 0 м/с = 10 м/с.

Прискорення можна знайти з формули прискорення:

a = Δv/Δt

де a - прискорення, Δv - зміна швидкості, Δt - час зміни швидкості.

Підставляючи значення, ми отримуємо:

a = 10 м/с / 10 с = 1 м/с²

Отже, прискорення мотоцикліста дорівнює 1 м/с².