Електрон влітає в однорідне магнітне поле з індукцією 4 *10^-2 Тл так, що його швидкість

перпендикулярна до ліній магнітного поля. Визначити період обертання електрона.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Дарья.

Період обертання електрона в однорідному магнітному полі можна обчислити за формулою:

T = 2πm/(qB)

де m - маса електрона, q - його заряд, B - індукція магнітного поля.

Маса електрона: m = 9.10938356 × 10^-31 кг

Заряд електрона: q = -1.602176634 × 10^-19 Кл

Індукція магнітного поля: B = 4 × 10^-2 Тл

Підставляємо значення у формулу:

T = 2π(9.10938356 × 10^-31) / (-1.602176634 × 10^-19 × 4 × 10^-2) ≈ 1.44 × 10^-8 с

Отже, період обертання електрона в даному випадку становить близько 1.44 × 10^-8 с.