Для рівномірного переміщення тіла по горизонтальній поверхні потрібна сила тяги 800Н.Визначити,яку

частину становить сила тертя від ваги тіла,якщо його маса 400кг Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Илья.

Ответ: 0,2

Объяснение:

F=800Н

m=400кг

g=10Н/кг

----------------

Fтр/Р-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения:

Fтр=F=800Н

Вес тела равен:

P=mg=400*10=4000Н

Fтр/Р=800/4000=0,2м