Дві однакові кулі, заряди яких 6мкКл та -22мкКл, доторкнулись і розійшлись на відстань 4см. Яка

стала сила взаємодії кульок?

Ответы на вопрос

Отвечает Матевосян Эсмеральда.

Ответ:

360 H

Объяснение:

q₁=6мкКл

q₂=-22мкКл

r=4 cм      

F ?

q₁' = q₂'=(q₁+q₂)/2=(6-22)/2=-8 мкКл

F=kq²/r²=9*10⁹*(-8)²*10⁻¹²/0,04²=360 H