Поїзд рушає з місця з прискоренням 0,2м/с² через хвилину він набере швидкості руху:?​


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Кирилл.

Щоб вирішити це завдання, ми можемо скористатися формулою кінематики для рівноприскореного руху:

v = u + at

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість (в даному випадку 0 м/с), a - прискорення (0,2 м/с²), t - час (1 хвилина = 60 секунд).

Підставляючи відповідні значення, маємо:

v = 0 + (0,2 м/с²) × (60 с) = 12 м/с

Отже, через хвилину поїзд набере швидкість 12 м/с.