Яка кількість речовини міститься в алюмінієвому виливку масою 5,4 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

дано :

m(Al)=2,5кг =5400г                      n(Al)=m(Al)

M(Al)=5400/ 27=200моль

M(Al)=27г/мол

найти

n(Al)

Відповідь:200г