Якою буде повна вага залізничного вагона, якщо його власна маса складає 10 тонн, а маса вантажу

всередині дорівнює 25 тонн? (g = 10 H/кг)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Егор.

Відповідь:

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі потрібно врахувати, що повна вага вагона складається з власної маси вагона та маси вантажу всередині. Тобто:Повна вага вагона = власна маса вагона + маса вантажуПідставляємо дані:Повна вага вагона = 10 тонн + 25 тонн = 35 тонн

Але ми можемо перевести цю вагу в кілограми, щоб використовувати стандартну одиницю виміру сили в Ньютонах:35 тонн = 35 000 кг

Тепер ми можемо знайти повну вагу вагона в Ньютонах, використовуючи формулу:

Сила (F) = маса (m) * прискорення (g)де g - прискорення вільного падіння, яке в даній задачі дорівнює 10 H/кгF = (10 000 кг + 25 000 кг) * 10 H/кг = 35 000 кг * 10 H/кг = 350 000 H

Отже, повна вага залізничного вагона становить 350 000 Ньютона.