Розташуй масу тіл у послідовності зростання: 300г, 3,3*10^2 г, 0,31 кг, 3,2кг. Відповідь повинна

мати вигляд: 2314 Срочно даю 20 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Питинова Светлана.

Ответ:

Перетворимо всі одиниці в грами:

   300г = 300г

   3,3*10^2 г = 330г

   0,31 кг = 0,31 * 1000 г = 310 г

   3,2 кг = 3,2 * 1000 г = 3200 г

Тепер можна скласти послідовність зростання:

300г < 310г < 330г < 3200г

Отже, відповідь: 300, 310, 330, 3200 в грамах.