Обчисліть силу струму в провіднику крізь поперечний переріз якого за одну хвилину проходить заряд

36Кл (Задача)

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

Объяснение:

I=q/t

I=36/60=0,6 (A)