Знайти видовження пружини під дією сили 29,7Н, якщо жорсткість дорівнює 540Н/м прям срочно надо

пж напишить розв'язання ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмонько Юлия.

Ответ:воть

Объяснение:

Відповідно до закону Гука, видовження пружини залежить від сили, що діє на неї і її жорсткості:

F = k * x

де F - сила, що діє на пружину, k - жорсткість пружини, x - видовження пружини.

Розв'язуємо рівняння відносно x:

x = F / k

Підставляємо відомі значення:

x = 29.7 Н / 540 Н/м = 0.055 м або 5.5 см

Отже, видовження пружини під дією сили 29,7 Н та жорсткості 540 Н/м дорівнює 5,5 см.

Отвечает Корхасанова Сабрина.

Ответ:

0,055 м

Объяснение:

Подовження пружини під дією сили визначається законом Гука, який стверджує, що подовження прямо пропорційне прикладеній силі:

F = kx

де F — прикладена сила, x — подовження пружини, а k — постійна або жорсткість пружини.

Щоб знайти подовження пружини під дією сили 29,7 Н і жорсткості 540 Н/м, ми можемо перебудувати формулу для розв’язання x:

x = F/k

Підставляючи наведені значення, отримуємо:

x = 29,7 Н / 540 Н/м = 0,055 м