Струм в електричному паяльнику 311 мА. Яка кількість електрики пройде через паяльник за 2,6 хв?

Відповідь заокругли до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Муканов Тимофей.

Ответ:

Дано:

I = 500mA=0.5A

t=2мин=120с

Решение:

I=q/t

q=It=0.5*120=60Кл