Одноатомний ідеальний газ кількістю речовини 4 моль нагріли на 200°С. Як змінилась його внутрішня

енергія?Яку роботу виконав цей газ?Яку кількість теплоти йому передано?

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Алина.

Дано:

ν = 4 моль

Δt = 200°С

Знайти:

ΔU - ?

A - ?

Q - ?

Розв'язання: знайдемо внутрішню енергію одноатомного ідеального газу:

ΔU = 3/2 * ν * R * Δt

ΔU = (3 * 4 * 8,31 * 200) / 2 = 9972 (Дж)

Знайдемо роботу:

А = pΔV = ν * R * Δt

A = 4 * 8,31 * 200 = 6648 (Дж)

За першим законом термодинаміки:

Q = ΔU + A

Q = 9972 + 6648 = 16620 (Дж)

Відповідь: ΔU = 9972 Дж

А =  6648 Дж

Q = 16620 Дж