Помогите пж Обчисліть скалярний добуток векторів a (6 ; -5) i b(3 ; 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Дашкин Илья.

Відповідь:

Скалярний добуток векторів a і b обчислюється як сума добутків їхніх відповідних координат. В даному випадку:

a = (6, -5)

b = (3, 4)

Скалярний добуток a і b буде:

a · b = (6 * 3) + (-5 * 4)

= 18 + (-20)

= -2

Отже, скалярний добуток векторів a і b дорівнює -2.

Пояснення: