Визначте силу, під дією якої тіло масою 3 т набуло прискорення 0,2 м/с? Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Марина.

Відповідь:

Для визначення сили, під дією якої тіло масою 3 т набуло прискорення 0,2 м/с, можна скористатися другим законом Ньютона, який формулюється так:

F = m * a,

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.

Підставляємо в формулу відомі значення:

F = 3 т * 0,2 м/с^2 = 0,6 т * м/с^2 = 6000 кг * м/с^2 = 6000 Н (ньютонів).

Отже, сила, під дією якої тіло масою 3 т набуло прискорення 0,2 м/с, становить 6000 Н.