Допоможіть будь ласка під дією сили 200Н стальний дріт видовжився на 0.5 мм. початкова довжина

дроту 6м. знайти площу поперечного перерізу дроту

Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Родион.

Ответ:Гука стверджує, що деформація пропорційна зусиллю, що викликає її, і зв'язана з жорсткістю тіла:

F = k * x,

де F - зусилля, k - жорсткість тіла, x - деформація.

Також ми можемо використати формулу для знаходження відносної деформації:

ε = Δl / l,

де ε - відносна деформація, Δl - зміна довжини, l - початкова довжина.

Запишемо формулу для знаходження жорсткості тіла:

k = F / x

Тоді зможемо знайти жорсткість дроту:

k = 200 Н / 0.5 мм = 400 Н/м

Запишемо формулу для знаходження площі поперечного перерізу:

A = F / (σ * Δl),

де A - площа поперечного перерізу, σ - напруженість матеріалу.

Знайдемо зміну довжини:

Δl = ε * l = 0.5 мкм * 6 м = 3 мкм

Знайдемо напруженість матеріалу сталі. Вважається, що межа міцності сталі становить близько 200 МПа.

σ = F / A

A = F / σΔl = 200 Н / (200 МПа * 3 мкм) = 3.33 * 10^(-8) м^2

Отже, площа поперечного перерізу дроту становить близько 3.33 * 10^(-8) м^2.

Объяснение:

я не уверен