частота серцевих скорочень новонародженої дитини становить 150 скорочень за хвилину. виразіть цю

різницю у герцах​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анна.

Ответ:

Дано:

ЧСС=150 скор*хв;

Знайти f.

Рішення.

ЧСС у Гц - це кількість ударів серця у секунду.

Знайдемо цю величину: f=ЧСС/60=150/60=2,5 Гц.