Об'єм нафти у залізничний цистерні рівний 40 м3. Густина нафти 800кг/м3. Яка величина сила тяжіння

що діє на нафту? ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!ФІЗИКА 30 БАЛЛІВ 7 класс будь ласка(((

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Анастасия.

Ответ:

313600 Н=313.6kH

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі необхідно скористатись формулою Архімеда:

F_А = ρ * g * V,

де F_А - сила Архімеда, ρ - густина рідини, g - прискорення вільного падіння, V - об'єм рідини.

У нашому випадку:

ρ = 800 кг/м^3,

g = 9,8 м/с^2,

V = 40 м^3.

Підставляємо дані в формулу:

F_А = 800 * 9.8 * 40 = 313600 Н.

Отже, сила тяжіння, що діє на нафту, дорівнює 313600 Н (ньютонів).

Отвечает Ошурков Семён.
Можно лучший ответ,пожалуйста(

Сила тяжіння, що діє на нафту, залежить від маси цієї нафти і прискорення вільного падіння (яке дорівнює 9,8 м/с²).

Маса нафти, що міститься у цистерні, дорівнює її об'єму помноженому на її густину:
маса = об'єм * густина = 40 м³ * 800 кг/м³ = 32000 кг

Тоді сила тяжіння, що діє на нафту, обчислюється за формулою:
сила тяжіння = маса * прискорення вільного падіння = 32000 кг * 9,8 м/с² = 313600 Н (ньютонів)

Отже, сила тяжіння, що діє на нафту у залізничній цистерні, дорівнює 313600 Н.