Поїзд рухався зі швидкістю 72 км/год, проїхав 2000 м. Знайти час руху.


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонов Ваня.

Ответ:

100c

Объяснение:

Дано:

υ=72 км/год= 20м/с

l= 2000 м

t-?

Розв'язання:

v =  \frac{l}{t}

t =  \frac{l}{v}

[t]= м/м/с= с

t =  \frac{2000}{20}   =  \frac{200}{2}  = 100(c)

Відповідь : t=100 c