Знайти масу тіла,якщо сила 5кН,а прискорення 2м/с.(відповідь в кг.)


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження маси тіла можна скористатися другим законом Ньютона, який стверджує, що сила, що діє на тіло, дорівнює добутку маси тіла на прискорення:

F = m*a

Для знаходження маси тіла можна перетворити формулу:

m = F/a

Підставляючи в формулу дані, отримаємо:

m = 5000 Н / 2 м/с^2 = 2500 кг

Отже, маса тіла дорівнює 2500 кг.