6) Тіло в воді важить 150 Н. Яка вага ць якщо об'єм тiла 5000 см3 ? (р води 1000 кг/м³) СРОЧНОООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Магизов Артур.

Ответ:

Різниця у вазі тіла в повітрі і воді доводиться на виштовхуючу силу, тобто на вагу води в обсязі тіла.

Позначимо m₀ - массу воды в объеме тела,

                   ρ₀ = 1000 кг/м³ - плотность воды

Тоді обьєм тіла:

                     V = m₀/ρ₀ = (Fₐ : g) : ρ₀ = 1 : 10 : 1000 = 10⁻⁴ (м³) = 100 см³

Вага тіла в повітрі:

                     Р = 5 Н  

Масса тіла:

                     m = P/g = 5 : 10 = 0,5 (кг) = 500 (г)

Щільність речовини тіла:

                     ρ₁ = m/V = 500 : 100 = 5 (г/см³) = 5000 кг/м³