М'яч масою 1,2 кг після удару що тривав 0.04 с набуває швидкості 10м/с визначте середню масу удару​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александра.

Ответ:

Объяснение:

m = 1,2 кг

t =  0.04 с

V =  10м/с

F = ?

F = m*a = m*(V-Vo) / t = 1.2*(10-0) / 0.04 = 300 H