Визначити масу цегли, якщо її об’єм 2800см3. Густина цегли 1600 кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Есауленко Вика.
Спочатку треба перевести об'єм цегли з кубічних сантиметрів до кубічних метрів, щоб густина могла бути виражена у кілограмах на метр кубічний:

1 м³ = 1 000 000 см³, тому об'єм цегли в метрах кубічних буде:
2800 см³ ÷ 1 000 000 = 0,0028 м³

Тепер, щоб знайти масу цегли, ми можемо використовувати формулу:

маса = об'єм x густина

маса = 0,0028 м³ x 1600 кг/м³ = 4,48 кг

Тому маса цегли становить близько 4,48 кілограмів
Отвечает Нестерова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ρ = 1600 кг/м³

V = 2800 см³ = 0,0028 м³

Найти: m -?

ρ = m/V , де m - маса, V - об'єм,  звідси знайдемо

m = ρ * V = 0,0028 * 1600 = 4,48 кг