Куля масою 200г падає вниз з прискоренням. Сила опору повітря що діє на куплю дорівнює

0,16Н.Визначте прискорення кулі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крутов Георгий.

Дано :

m=0.2kg

a= 9.2m/c2

Fc - ?

--------

Fc=m*g-m*a=m*(g-a)=0,2*(9,8-0\9,2)=0,12 H