Яку роботу необхідно здійснити щоб підняти вантаж масою 10 т на висоту 30 м? ( треба писати з дано

та формулами) СРОЧНО!! ДАМ 20 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Поляк Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Для обчислення роботи, яка потрібна для підняття вантажу на певну висоту, можна скористатися формулою:

W = F*d,

де W - робота, F - сила, d - відстань.

У даному випадку маса вантажу m = 10 т = 10000 кг, а висота підйому h = 30 м.

Для підняття вантажу необхідно протистояти силі тяжіння, яка дорівнює:

F = m*g,

де g - прискорення вільного падіння, приблизно дорівнює 9,8 м/с².

Тоді:

F = 10000 кг * 9,8 м/с² = 98000 Н.

Робота, яка потрібна для підняття вантажу на висоту h, може бути обчислена за формулою:

W = F*h = 98000 Н * 30 м = 2 940 000 Дж.

Отже, для підняття вантажу масою 10 т на висоту 30 м необхідно виконати роботу, яка дорівнює 2 940 000 Дж.

Отвечает Батий Сергей.

Ответ:

Щоб підняти вантаж масою 10 т на висоту 30 м, необхідно здійснити роботу, яка дорівнює роботі проти сили тяжіння, що діє на вантаж.

Сила тяжіння, яка діє на вантаж, дорівнює його масі, помноженій на прискорення вільного падіння, яке на Землі приблизно дорівнює 9.8 м/с²:

F = m * g = 10 000 кг * 9.8 м/с² = 98 000 Н.

Робота, яка необхідна для підняття вантажа на висоту 30 м, дорівнює добутку сили, яку потрібно протиставити силі тяжіння, та відстані, на яку вантаж піднімається:

W = F * h = 98 000 Н * 30 м = 2 940 000 Дж.

Отже, щоб підняти вантаж масою 10 т на висоту 30 м, необхідно здійснити роботу, яка дорівнює 2 940 000 Дж.

Объяснение: