Під час переміщення по спіралі лампочки 2•10²⁰ електронів поле виконує роботу 96 Дж. Визначте:

а)заряд, що пройшов по спіралі лампочки;б)напругу на затискач лампочки​

Ответы на вопрос

Отвечает Станиславович Кристина.

a) заряд q=e*N=1,6*10^(-19)*2*10^20=

32 Кл.

б) Работа тока А=qU;

U=A/q=96/32=3 B.