Доберіть реактиви до схеми перетворень. Здійсніть відповідні реакції. CuO - CuCI2 - Cu(OH)2 - CuO

- Cu​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучуков Роман.

Ответ:

Объяснение:

Cu + Cl₂ = CuCl₂

CuCl₂ + 2NaOН = Cu(OH)₂ + 2NaCl

Cu(OH)₂ = CuO + H₂O

CuO + H₂ = Cu + H₂O