Срочно нужно сделать!!!!!!! даю 40 баллов!!!!! 2) Механічна робота визначається за формулою: A)

A = F*s; Б) А = F: l B) A = P*s; Г) А = P : s

Ответы на вопрос

Отвечает Курбангелди Нурасыл.

A) A = F*s - це формула механічної роботи, де A - робота (Дж, Дж/c), F - сила (Н), s - відстань (м).

А) A = F*s - це правильна відповідь. 

Б) A = F: l - це формула напруги (Н/м² або Па).

Б) А = F: l - це неправильна відповідь для визначення механічної роботи.

B) A = P*s - це формула потужності (Вт або Дж/с), де P - потужність (Вт), s - відстань (м).

B) A = P*s - це неправильна відповідь для визначення механічної роботи.

Г) A = P : s - це формула ефективності (безрозмірна величина).

Г) А = P : s - це неправильна відповідь для визначення механічної роботи.