Яка сила струму протікає в провіднику, якщо до нього прикласти електричну напругу 6 В, а опір

провідника становить 12 Ом? даю 20 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белогурова Наталья.

Ответ:

0.5A

Объяснение:

Використаємо закон Ома — R=U/I

З закона Ома виражаємо силу струму — I=U/R = 6/12 = 0.5A