Знайти скалярний добуток векторів a i b, якщо a(3;-2;4), b(2;2;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Широбокова Маша.

Объяснение:

Будь добр ответь как лудшый ответ Скалярний добуток двох векторів a і b можна знайти за формулою:

a · b = a₁b₁ + a₂b₂ + a₃b₃,

де a₁, a₂, a₃ та b₁, b₂, b₃ - координати векторів a і b відповідно.

У нашому випадку, маємо:

a · b = 3·2 + (-2)·2 + 4·4 = 6 - 4 + 16 = 18

Отже, скалярний добуток векторів a і b дорівнює 18.