6. Який питомий опір речовини, з якої виготовлено дротину дов- жиною 1 км i площею поперечного

перерізу 0,5 мм², якщо при (3 напрузі 6,8 в сила струму й 0,2 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Стас.

Ответ:

Дано:

l=1 км;

S=0,5 мм^2;

U=6,8 B;

I=0,2 A.

Знайти р.

R=U/I=p*l/S, звідси знаходимо питомий опір речовини, з якої виготовлено дротину:

р=(U/I)*S/l=(6,8/0,2)*0,5/(1*10^3)=17*10^-3 Ом*мм^2/м=0,017 Ом*мм^2/м.

Объяснение: