При підніманні тіла вагою 5400 Н будо виконано роботу 27кДж визначити висоту на яке підняли тіло

допоможіть будь-ласка ставлю найвищий бал

Ответы на вопрос

Отвечает Преснов Александр.

A=Fh

h=A/F

h=27 000/5 400=5 (м)