9. Дугова сварка ведеться під напругою 40В і силі струму 500А. Визначте потужність, що споживається

і енергію, яку витратили за 30 хв роботи.

Ответы на вопрос

Отвечает Драгунов Фаниль.

Дано:

U=40 В

I=500 А

t=30 мин=30*60 c=1800 c

Найти: Р,W

Решение:

Формула мощности

P=UI

P=40*500=20000 (Вт)

Израсходованная энергия равна совершенной работе

W=A=Pt

W=20000*1800=36000000 (Дж)

Ответ: 20 кВт; 36 МДж