Моряк піднімає прапор масою 3кг на висоту 23 метра за12 секунд, яку потужність він розвиває?


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.

Ответ:

Объяснение:

N = A/t  = mgh/t = 3 * 10 *23 / 12 = 30*23/12 = 690/12 = 57.5 Ватт