Для сріблення 10 корпусів годинників струм 3 А пропускали крізь розчин солі срібла протягом 2 год.

Визначте товщину шару золота, якщо площа поверхні одного корпусу 20 см^2. СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Ответ:

Объяснение:

t = m / (ρ * S)

де t - товщина шару, ρ - щільність золота, S - площа поверхні корпусу.

Для золота щільність становить 19.32 г/см^3, тоді:

t = 0.042 г / (19.32 г/см^3 * 20 см^2) = 1.09 * 10^-5 см = 0.00109 мм

Отже, товщина шару золота, який відкладається на поверхні одного корпусу годинника, становить 0.00109 мм.