Скільки електроенергії витратили для очищення 1 кг міді під час рафінування, якщо процес відбувався

при напрузі 0,5В

Ответы на вопрос

Отвечает Усимова Настя.

Відповідь:

\Delta W=1.51\cdot10^6 Дж

Пояснення:

Дано:

\displaystyle \\m=1 \;kg\\\\U=0.5\;B\\\\k=0.33\cdot 10^{-6}\;\frac{kg}{Kl}\\----------\\\Delta W-?

Розв'язання:

Витрати  енергії  дорівнюють  роботі  струму:

∆W=A=qU, де q— заряд, який пройшов через електроліт за час рафінування. За першим законом Фарадея знайдемо заряд qі, скориставшись табличним  значенням  електрохімічного  еквівалента  міді (Cu2+), визначимо шукану величину.

За першим законом Фарадея:

\displaystyle m_{Cu}=kq \rightarrow q=\frac{m_{Cu}}{k}

Отже:

\displaystyle \Delta W=A=qU=\frac{m_{Cu}}{k}U\\\\\Delta W=\frac{1\;kg\cdot 0.5V}{0.33\cdot 10^{-6}\frac{kg}{Kl}}=1.51\cdot10^6\;(Dg)