Знайти число 12,5% якого дорівнюють 125 , 1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Никита.

Для знаходження числа, 12.5% якого дорівнює 125 або 1.5, можна скористатися формулою пропорції:

12.5% / 100% = x / 125 або 12.5% / 100% = x / 1.5

Перетворюючи формулу, отримуємо:

x = 12.5% * 125 / 100% = 0.125 * 125 = 15.625 або x = 12.5% * 1.5 / 100% = 0.125 * 1.5 = 0.1875

Отже, число 12.5% якого дорівнює 125 - це 15.625, а число 12.5% якого дорівнює 1.5 - це 0.1875.