Дам 40 балів 2,7=36,45 132:х=400 (х+1,7)•4=48,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Ответ:

Розв'язуємо кожне рівняння окремо:

0,7 = 36,45 ÷ 132x

Спочатку перемножимо обидві сторони на 132x, щоб позбутися ділення:

0,7 × 132x = 36,45

Поділимо обидві сторони на 0,7:

132x = 36,45 ÷ 0,7

132x = 52,0714

Поділимо обидві сторони на 132:

x = 52,0714 ÷ 132

x ≈ 0,3941

Отже, розв'язок цього рівняння дорівнює близько 0,3941.

132 : х = 400

Можна помножити обидві сторони на х, щоб позбутися ділення:

132 = 400х

Поділимо обидві сторони на 400:

0,33 = х

Отже, розв'язок цього рівняння дорівнює 0,33.

(х + 1,7) × 4 = 48,8

Спочатку помножимо обидві сторони на 1/4, щоб отримати значення х + 1,7:

х + 1,7 = 48,8 × 1/4

х + 1,7 = 12,2

Віднімемо 1,7 від обох сторін, щоб знайти значення х:

х = 12,2 - 1,7

х = 10,5

Отже, розв'язок цього рівняння дорівнює 10,5.

Пошаговое объяснение: