Обчисліть площу дотику кубічного тіла до підставки, якщо воно тисне з силою 20H та тиском 10 Па


Ответы на вопрос

Отвечает Чезганова Анастасия.

Ответ:Дано:                                             Решение:

p=10 Па                    p=F/S                      S=20/10=2 м²

F=20 H                     S=F/p

Найти: S м²                                             Ответ: S=2 м²

Объяснение: