Помогите очень срочно! 5) До амперметра з опором 10 Ом приєднали шунт, виготовлений із

константанового дроту довжиною 50 см і перерізом 0, 1M * M ^ 2 Яка частина загального струму проходе через шунт?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаузер Диана.

Ответ:

Из формулы:

Rш=Ra / (n-1)

(n-1)=Ra / Rш

n=1+0,05/0,0125 = 1 + 4 = 5

Можно измерять ток до 50 A