Чому дорівнює кінетична енергія кулі, яка рухається зі швидкістю 12 м/с, маса кулі 20-г?


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Миша.

Ответ:

1440дж

Объяснение:

Ек =

 \frac{m{v}^{2} }{2}

Підставляємо:

 \frac{20 \times  {12}^{2} }{2}

20×144/2 = 1440 Дж