При якій напрузі електричне поле перемішуючи заряд 80 нКл виконує роботу 560 мкДж


Ответы на вопрос

Отвечает Мерзлова Ульяна.

Робота, яку виконує електричне поле при переміщенні заряду, визначається формулою:

W = q * U,

де W - робота, q - заряд, U - напруга.

Таким чином, для знаходження напруги нехідно перетворити одиниці:

560 мкДж = 560 * 10^-6 Дж 80 нКл = 80 * 10^-9 Кл

Підставляємо значення до формули:

560 * 10^-6 = (80 * 10^-9) * U

U = (560 * 10^-6) / (80 * 10^-9) ≈ 7000 В/м

Отже, електричне поле при напрузі близько 7000 В/м виконує роботу 560 мкДж при переміщенні заряду 80 нКл.