за силу струму 5 А за 10хв в електричній вані віділося цинк массою 1,017г. Визначте електричній

еквівалент цинку​

Ответы на вопрос

Отвечает Спанова Сандуғаш.

Ответ:електричний еквівалент цинку приблизно дорівнює 3,39 * 10^(-7) кг/Кл

Объяснение:Щоб визначити електричний еквівалент цинку, спочатку використаємо закон Фарадея електролізу. Закон Фарадея говорить, що маса речовини, що виділяється або осаджується на електроді під час електролізу, пропорційна кількості заряду, що пройшов через електроліт.

Ми знаємо, що струм дорівнює 5 А і час електролізу дорівнює 10 хв (або 600 секунд).

За законом Фарадея, кількість заряду Q (у кулонах) можна обчислити, використовуючи відомий струм (I) і час (t):

Q = I * t

Q = 5 А * 600 с = 3000 Кл

Тепер, щоб знайти електричний еквівалент цинку (Е), ми використовуємо формулу:

Е = m / Q

де m - маса цинку (у кілограмах), а Q - кількість заряду (у кулонах).

Ми знаємо, що маса цинку становить 1,017 г (або 0,001017 кг).

Е = 0,001017 кг / 3000 Кл

Е ≈ 3,39 * 10^(-7) кг/Кл

Таким чином, електричний еквівалент цинку приблизно дорівнює 3,39 * 10^(-7) кг/Кл.