Обчислити кінетичну енергію тіла масою 8 кг, що рухається з швидкістю 36км/год. СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ручейков Марк.

Відповідь:

Спочатку переведемо швидкість в одиниці СІ:

36 км/год = (36/3.6) м/с = 10 м/с

Тепер можемо обчислити кінетичну енергію тіла за формулою:

K = (1/2)mv^2

де m - маса тіла, v - швидкість тіла

Підставляємо дані:

K = (1/2) * 8 кг * (10 м/с)^2 = 400 Дж

Отже, кінетична енергія тіла масою 8 кг, що рухається зі швидкістю 36 км/год, дорівнює 400 Дж.