Визначте механічну напругу в дроті діаметром 1 мм, якщо до нього підвісили вантаж масою 31,4 кг

а) 10 МПа б) 4 МПа в) 400МПа г) 100 МПа

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Диана.

Ответ: в) 400МПа

Объяснение:

Дано:

d=1мм=0.001м

m=31,4кг

g=10Н/кг

----------------

σ-?

σ=P/S, где:

Р-вес груза

Р=mg

S-площадь сечения проволоки.

S=πd²/4

Тогда:

σ=4mg/(πd²)=4*31,4*10/(3,14*0,001²)=400000000Па=400МПа