Визначити масу тіла якщо імпульс 700 кг. м/с якщо його швидкість 72 км/год СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бражуненко Анна.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Р=700кг*м/с

v=72 км/год=20 м/с

м-?

P=mv    m=P/v

m=700/20=35кг