Помогитеееееее!!!!!!!! Коло постійного струму містить послідовно з'єднані котушку індуктивністю

1.6Гн і резистори опором 3.5Ом .Якою є енергія магнітного поля котушки якщо ЕРС джерела 12 В, а його внутрішній опір 0.5??

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Захар.

За з.Ома для повного кола Е=I(R+r);  12=I(3.5+0.5)    I=3A
енергія м.п. W=LI²/2=1.6*3²/2=7.2 Дж