Визначити потенціальну енергію пружини жорсткістю 200Н/м під час їх ротяну на 0,1м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.
Потенціальна енергія пружини може бути визначена за допомогою формули:

E = (1/2) k x^2

де E - потенціальна енергія пружини, k - її жорсткість, x - величина її деформації (розтягнення або стиснення).

У нашому випадку k = 200 Н/м, x = 0,1 м. Підставляючи ці значення в формулу, отримаємо:

E = (1/2) * 200 Н/м * (0,1 м)^2 = 1 Дж

Отже, потенціальна енергія пружини жорсткістю 200 Н/м, розтягнутої на 0,1 м, дорівнює 1 Дж.

Постав кращу відповідь!)
Спасибі.
Отвечает Колосов Коля.
Отже, потенційна енергія пружини обчислюється за формулою:

E = (1/2) * k * x^2

де k - жорсткість пружини, x - її деформація.

Підставляючи значення, отримуємо:

E = (1/2) * 200 Н/м * (0,1 м)^2 = 1 Дж

Відповідь: потенційна енергія пружини при її розтягненні на 0,1 м дорівнює 1 Дж.