СРОЧНО,ДАЮ 100 БАЛЛОВ у скільки разів відносне видовження риболовної жилкидіаметру 0,3 мм більше

ніж жилки діаметру 0,6мм, якщо їх кінцівки прикласти однакову силу?

Ответы на вопрос

Отвечает Подобедов Глеб.

Ответ: 4

Объяснение:

Дано:

d1=0,3мм

d2=0,6мм

F1=F2=F

----------------

ε1/ε2-?

Согласно закона Гука:

σ=F/S=E*ε, где:

σ-механическое напряжение;

F-действующая сила;

S-площадь сечения;

Е - модуль упругости (модуль Юнга);

ε-относительное удлинение

Тогда:

σ1=F1/S1=E*ε1

σ2=F2/S2=E*ε2

Отсюда:

ε1=F1/ES1=F/ES1

ε2=F2/ES2=F/ES2

S1=πd1²/4

S2=πd2²/4

Значит:

ε1/ε2=(4F/Еπd1²)/(4F/Еπd2²)=d2²/d1²=0,6²/0,3²=4