Срочно!!! Даю 20балів Одна із сторін прямокутника на 1ціла 1/5 см більша за іншу. Обчисліть площу

прямокутника,якщо його периметр дорівнює 58см

Ответы на вопрос

Отвечает Фоминых Карина.

Ответ:хай одна сторона прямокутника буде х тоді друга буде х+1 1/5, тобто х+1,2

тоді рівняння буде за формулою

(а+в)*2=Р

(х+(х+1,2))*2=58

(2х+1,2)*2=58

2х+1,2=58:2

2х+1,2=29

2х=29-1,2

2х=27,8

х=27,8:2

х=13,9

тоді одна сторона дорівнює 13,9см, а друга 13,9+1,2=15,1см

площа прямокутника S=a*в, де в нас а =13,9,а в=15,1

13,9*15,1=209,89см2

відповідь: площа прямокутника - 209,89см

Пошаговое объяснение: