ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ МНЕ НУЖНО РАБОТУ СДАТЬ Яку силу треба прикласти до тіла, що проходить шлях 400 м,

щоб виконати роботу 80 кДж?(1кДж=1000 Дж)

Ответы на вопрос

Отвечает Крайнюченко Даня.

Ответ:

Дано:

l = 400 м

A = 80 кДж = 80000 Дж

F - ?

A = F*l

F = A/l

F = 80000/400 = 200 H

Хай щастить здати на високий бал!